O firmie

 

    Firma FORBAU Sp. z o.o. powstała na bazie jednoosobowej działalności gospodarczej, prowadzonej pod nazwą FORBAU od 2002 roku. Firma zajmuje się, od początku swojej działalności, kompleksowym wykonawstwem w segmencie usług budowlanych. W ciągu minionych lat współpracowaliśmy z wieloma znaczącymi na rynku budowlanym w całej Polsce firmami:
Budimex S.A., Grupa BUMA, Hochtief, Warbud S.A., Mitex S.A., PBO Skobud, DoctorQbud.

    Możemy poszczycić się wykonaniem licznych obiektów budownictwa mieszkaniowego, publicznego, komercyjnego i przemysłowego zarówno jako jako Generalny Wykonawca jak i Podwykonawca.

    Na uwagę zasługuje fakt, że w latach słabej koniunktury w budownictwie, FORBAU notował coroczny wzrost sprzedaży, co zapewniło systematyczny rozwój. Po dziś dzień firma stale umacnia swoją pozycję na rynku budowlanym w oparciu o stabilne i nowoczesne struktury zarządzania.

    Wszystko to możliwe jest dzięki zatrudnianiu prężnej i doświadczonej kadry kierowniczej i inżynierskiej oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników fizycznych, jak również inwestowaniu m.in. w zakup własnych środków trwałych i tworzenie bazy sprzętu oraz kooperację ze stabilnymi firmami, w tym z największymi dostawcami materiałów budowlanych. W tym celu funkcjonuje FORBAU Baza posiadająca m.in.: własne szalunki stropowe w ilości prawie 10 000 m², żurawie wieżowe SAEZ, rusztowania systemowe, własny transport ciężarowy oraz narzędzia wiodących na rynku producentów

    Obecny potencjał firmy to niespełna trzydziestoosobowa kadra kierownicza oraz ponad 300 pracowników budowlanych. Jest to potencjał dający możliwość realizacji kontraktów na łącznym poziomie nawet do 10 mln PLN na miesiąc, w tym średniej wielkości realizacji w Generalnym Wykonawstwie i nawet największych budów w stanie surowym.

    Wszystko to pozwala lokować FORBAU w segmencie średnich firm budowlanych nie tylko w Regionie, ale i na terenie całej Polski.

    FORBAU stawia na jakość, kompetentność i oszczędność.